Zurawia Spacious Apartment By Bookinghost

  • 94 μ²

Το Zurawia Spacious Apartment By Bookinghost Βαρσοβία με 2 υπνοδωμάτια απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το Βασιλικό Κάστρο της Βαρσοβίας και περίπου 800 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Τσέντρουμ. Το διαμέρισμα 94 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να υποδεχτεί 5 άτομα.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το διαμέρισμα παρέχει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για τη μεγαλύτερη άνεση σας.

Αυτό το κατάλυμα διαθέτει παροχές, όπως μικρή κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.

Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία μόλις 7 λεπτά με τα πόδια από την Οδό Nowy Swiat. Το Επιστημονικό Κέντρο Κοπέρνικος απέχει σχεδόν 2 χλμ. από το Zurawia Spacious Apartment By Bookinghost. Το κατάλυμα απέχει σχεδόν 800 μέτρα από τη στάση λεωφορείων Ordynacka 02 και σχεδόν 10 λεπτά με τα πόδια από Warszawa Powisle.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Zurawia Spacious Apartment By Bookinghost Βαρσοβία
The Cashmere Apartment City Center
Τιμή μόνο για κινητά

The Cashmere Apartment City Center

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
280 μ από το κατάλυμα
USD 184 USD 166
ανά νύχτα
Lumina I Premium 3Br Apartment With 3 Ac I Balcony I Center Of Warsaw
Τιμή μόνο για κινητά

Lumina I Premium 3Br Apartment With 3 Ac I Balcony I Center Of Warsaw

8.9
Έξοχο 16 σχόλια
312 μ από το κατάλυμα
USD 204 USD 184
ανά νύχτα
Warsaw Concierge Wilcza
Τιμή μόνο για κινητά

Warsaw Concierge Wilcza

9.5
Εξαιρετικό 8 σχόλια
386 μ από το κατάλυμα
USD 438 USD 394
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Υπηρεσίες καθαριότητας

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Zurawia Spacious Apartment By Bookinghost;
      Το Zurawia Spacious Apartment By Bookinghost βρίσκεται κοντά σε Εθνικό Μουσείο της Βαρσοβίας.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Zurawia Spacious Apartment By Bookinghost;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Zurawia Spacious Apartment By Bookinghost περιλαμβάνουν Πλατεία Αγοράς Παληάς Πόλης, Μνημείο Σοπέν καθώς και Πάρκο Λαζένκι.
    • Στο το Zurawia Spacious Apartment By Bookinghost προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Zurawia Spacious Apartment By Bookinghost περιλαμβάνουν Galeria Wypiekow και Erywan Restaurant και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Zurawia Spacious Apartment By Bookinghost Βαρσοβία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο